Právě je 145 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Parádní výjezd, který málem ani nebyl
13.10.2011 | admin | 2494x zobrazeno

Ačkoliv byl vždy Liberec výjezdem, který fanoušky táhnul, hrozilo tentokrát, že nebude vypraven ani autobus. Letošní rok je z hlediska návštěv na hokeji, potažmo pak výjezdů dost slabý – a to nejen u nás. Dva dny před koncem přihlašování je nakonec rozhodnuto, že se autobus vypraví i s nižším počtem lidí. Možná i díky tomu se najednou během dvou dní počet přihlášených téměř zdvojnásobí a v Liberci se nás nakonec sešlo přes 70.

Vyjíždí se z Českomoravské, takže se část z nás schází kde jinde než na Kovce. Na Čerňáku nabíráme poslední účastníky zájezdu a vyrážíme směr Liberec. Na sever Čech je to jen hodinku cesty, i tak se ale stihneme na zápas patřičně připravit. Příště by to vážně chtělo domluvit, kdo co vezme. Ale přeci to nepovezeme zpátky, že? :) Po příjezdu k hale ještě část z nás využívá přilehlý bar a sleduje Velkou pardubickou. Od začátku zápasu se výborně fandí, pomáhá tomu i brzké otevření skóre – ve 4. minutě se trefuje Tomáš Micka. Snad ho to nakopne k lepším výkonům! Liberec sice brzy srovnává a v průběhu druhé třetiny dokonce zvyšuje až na 3:1, ale je vidět, že výjezdy jsou o něčem jiném než domácí zápasy – na fandění se to prakticky neprojeví a celý kotel se baví. Před koncem druhé třetiny snižuje na rozdíl jediné branky Tomáš Svoboda. Ve třetí části ženeme kluky za vyrovnáním, ale nepadá to tam. Až čtyři minuty před koncem vyrovnává Jakub Sklenář. Během prodloužení se neprosadí ani jedna strana a tak nás čekají nájezdy. V nich Kopra překonává Nedvěd, ze slávistů bohužel neskóroval ani jeden. Bod z Liberce se ale počítá a klukům není moc co vytknout. Po děkovačce se většina z nás přesouvá k autobusu počkat na hráče.
Před námi jsou zápasy s Kometou a Spartou, pokud by kotel fandil s takovým nasazením jako v Liberci, bylo by to super. Stejně tak kdyby na zajímavější výjezdy jezdilo alespoň tolik lidí jako teď do Liberce. V neděli 23. října nás čeká výjezd do KV – je to o něco dál, ale znovu neděle a krásná hala, kde se v 70ti lidech dá skvěle fandit! A ještě si s  měsíčním předstihem zkuste zajistit volno na pátek 18. listopadu, na zápas v Pardubicích! Oba výjezdy chtějí velkou účast!

Diváků: 5 527
Domácí: Klasický kotlík v rohovém sektoru - do 150 lidí. Při pozitivním skóre a zejména ke konci zápasu se na jednoduché pokřiky přidává i zbytek haly.
Hosté: V kotli cca 75lidí, několik jedinců po hale.