Než skončí základní část... - nový chorál
Datum: 07.02.2011
Téma: Informace od fanklubu


Už jen jeden domácí zápas zbývá, než začnou vyřazovací boje – to, na co každý hokejový fanoušek čeká celou sezónu. Stejně jako každý rok chceme, aby sešívaní došli v play-off co nejvýše a k tomu může přispět i atmosféra v hale. Pojďme ji tedy společně udělat co nejlepší, je jen na nás, jestli v hale budou slyšet slávistické chorály, nebo hostující fans! Co tedy můžeme udělat?Nový chorál – na play-off jsme připravili nový chorál, který chceme poprvé rozjet už proti Třinci. Takže učit se, učit se, učit se! V kotli budou také rozdány letáčky s textem, aby se mohli zapojit i ti, kdo chorál uslyší poprvé až v hale.

 

 

 

 

Kotel – všichni Vy, komu záleží na atmosféře v hale a kdo chce pomoct zlepšit fandění, stoupejte si už od zápasu s Třincem a potom dále v play-off na místa okolo megafonu a bubnů. Je Vás dost, kteří fandí každý zápas, ale když jste roztahaní po celém kotli, nikdy to nebude znít tak, jako když budeme držet při sobě. Také na rozjetí nového chorálu bude potřeba, aby s ním začalo jádro kotle a ostatní se mohli přidávat postupně.

 

Vlajky – od zápasu s Libercem je pod kotlem zavěšena nová vlajka Vždycky s váma, nad kotlem už dlouho visí vlajka C.D.M. a banner fanklubu – ale v čem jsou obrovské rezervy je využívání všech ostatních vlajek v sektoru. Na každý zápas jsou rozdány tři velké obouruční vlajky a desítky menších. Bohužel až na pár výjimek nejsou při zápasech vidět. Přitom vlajky v kotli atmosféru jen dokreslují a kotel s nimi vypadá parádně.

 

Choreo – jako každé play-off budou i na to letošní připravována různá chorea. Kdo chcete a můžete pomoct s jejich přípravou ozvěte se nám na email faklubu: fanklub@sesivani.com. Stejně tak můžete stále přispívat na choreofond – chorea nejsou zadarmo a čím víc na něj bude prostředků, tím lepší může lepší, kvalitnější i větší může být!Tento článek najdete na Fanklub HC Slavia Praha
http://www.sesivani.com

Adresa tohoto článku je:
http://www.sesivani.com/modules.php?name=News&file=article&sid=366