Invaze do Varů!
Datum: 22.02.2011
Téma: Informace od fanklubu


Play - off je tady a my nemůžeme na výjezd(y) mít jiný cíl než vyprodat sektor hostů! Do Karlových Varů chceme vypravit dva autobusy. Obě věci jsou jen na nás všech. Kdy jindy ve velkém podpořit milovaný klub a naše než teď? Pojeďme všichni!Na sobotní zápas pojede jeden autobus. Zápas začíná v 19:40. Vstupenek je ještě dostatek, hlásit se na vlastní i autobusovou dopravu je možné do sobotní dvanácté hodiny nebo do naplnění kapacity autobusu.

Na případný nedělní zápas pojede také jeden autobus. Zápas začíná v 18:00 nebo v 18:10. Hlásit se na vlastní i autobusovou dopravu je možné do nedělní dvanácté hodiny nebo do naplnění kapacity autobusu.

Další informace naleznete v sekci výjezdy!

 

Nezapomeňte si na výjezdy vzít všechno červenobílé - ponožky, kalhotky, trenky, trička, mikiny, dresy, šály, vlajky nebo barvy na obličej nesmí chybět!  Musíme být vidět i slyšet!

 

Kapacita sektoru pro hosty je cca 170 míst a všechny vstupenky bude distribuovat fanklub. Je proto nezbytné hlásit se i na vlastní dopravu. Jinak neručíme za to, že vstupenky seženete

 

Případné ubytování v Karlových Varech si zajišťuje každý individuálně. Fanklub může doporučit jeden z dobrých hotelů v Karlových Varech. Informace k hotelu najdete na www.eurohotelkv.cz. V případě zájmu o nocleh kontaktujte pana Miroslava Dvořáka na emailu: Sundance62@seznam.cz . Do emailu uveďte prosím Vaše jméno, počet lůžek a telefonní kontakt.

 

Výjezd šiřte mezi další slávisty, vezměte babičky, dědy, tety, strejdy, milenky i kamarády!

Jeden za všechny všichni za Slavii!

 Tento článek najdete na Fanklub HC Slavia Praha
http://www.sesivani.com

Adresa tohoto článku je:
http://www.sesivani.com/modules.php?name=News&file=article&sid=377