Zápis ze schůze představenstva a dozorčí rady FK HC Slavia Praha
Datum: 18.04.2011
Téma: Informace od fanklubu


Již 14 dní po skončení uplynulé sezóny se sešlo vedení fanklubu, aby projednalo a začalo připravovat věci na další sezónu. Co se na chůzi probíralo, se můžete dočíst v článku.Za představenstvo přítomni: Michael Tomeš, Zdeněk Suchý, Karel Košťál, Dušan Bartoš, Marek Leibl

 

Za dozorčí radu přítomni: Miloslav Fryml, Miroslav Dvořák

 

  • Projednávání a příprava programu a připomínek k příležitosti schůze s vedením klubu HC Slavia Praha a.s.
  • Člen DR Miloslav Fryml navrhnul představenstvu změnu hospodářského období, tak aby hospodářské období nebylo nastavené na kalendářní rok, ale na hokejovou sezónu. Představenstvo celou záležitost neuzavřelo, prozatím bude zjišťovat veškeré dostupné informace ke změně hospodářského období.
  • Představenstvo se zabývalo oceněním fanoušků, kteří po celou sezónu tvořili choreografie. Jako nejpravděpodobnější ocenění se zatím jeví dárkový kupón do fanshopu nebo poukaz na dopravu na venkovní utkání (výjezdy pořádané fanklubem). Cena dárkového kupónu nebo poukazu zatím nebyla stanovena.
  • Představenstvo se jednomyslně domluvilo na přesunu věcí používaných k fandění ze skladu v O2 aréně do Edenu, kde bude udělána celková revize všech věcí (vlajek, bubnů, materiálu na choreografie apod.). Revize proběhne během jednoho z víkendů nejspíše do letních prázdnin.
  • Představenstvo dále zvažuje několik možností, kde a v jakém termínu uspořádat pro své členy tzv. zakončení sezóny. Během dalšího týdne by se vedení FK mělo rozhodnout, jakou variantu zvolí a dát jí na vědomí svým členům.
Zapsal: Michael TomešTento článek najdete na Fanklub HC Slavia Praha
http://www.sesivani.com

Adresa tohoto článku je:
http://www.sesivani.com/modules.php?name=News&file=article&sid=406