Logo Fanklubu
Datum: 23.05.2011
Téma: Informace od fanklubu


Vážení fanoušci a především členové fanklubu,

v současnosti je běžné, že každá větší společnost, organizace, sdružení, či strana nebo sportovní tým i fanklub má svůj znak nebo logo. Proto jsme se rozhodli, že i náš fanklub by takový symbol měl mít.



Budeme rádi, když nám zašlete své návrhy, jak by mělo logo fanklubu vypadat. Ti, co umějí dobře pracovat s počítači a počítačovou grafikou můžou návrhy posílat na náš email: fanklub@sesivani.com. Naopak ti zručnější s tužkou nebo štětcem, můžou návrhy posílat na naši korespondenční adresu: Fanklub HC Slavia o.s., Patočkova 1709/97, 169 00 Praha 6.

 

Při tvorbě loga je důležité, aby nebylo použito stávající logo klubu HC Slavia Praha a ani znaky jiných společností, které jsou chráněny ochrannou známkou, protože v případě, že některý z návrhů uspěje, budeme si ho chtít zaregistrovat, aby se stal neodmyslitelnou součástí našeho fanklubu.

 

Vaše návrhy zveřejníme na našich stránkách a dáme prostor i Vám, abyste se k návrhům vyjádřili a pomohli tak vybrat ten nejlepší symbol, který nás bude reprezentovat.

 

Pro inspiraci, přikládáme pár návrhů, jak by logo mohlo vypadat, ale fantazii se meze nekladou!

 

Logo001Logo002

Logo003Logo004







Tento článek najdete na Fanklub HC Slavia Praha
http://www.sesivani.com

Adresa tohoto článku je:
http://www.sesivani.com/modules.php?name=News&file=article&sid=410