Pojeďte do Mannheimu!
Datum: 25.08.2011
Téma: Informace od fanklubu


V neděli 4. září nás čeká zřejmě jediný autobusový výjezd této sezóny! Proč vyrazit, se dozvíte v článku.

 

 Zahraniční výjezdy všeobecně patří mezi nejlepší fanklubácké akce. Kdo si vzpomene a zažil výjezd na ligu mistrů do Zurichu nebo zájezdy na přípravné zápasy do Norimberku, vám to jistě potvrdí!

 

 

Vzhledem k vzdálenosti, i když je to téměř lehce na hraně, lze do Mannheimu cestovat jen na otočku, čemuž nahrává i nedělní termín.

 

 

V Mannheimu nás čeká víceúčelová SAP arena s kapacitou 13 600 diváků. V podstatě menší a útulnější O2 aréna. Někteří členové fanklubu mají na tuto halu krásné vzpomínky z MS 2011, které se hrálo právě tam.

 

 

Lze očekávat také velkou návštěvu a bouřlivou atmosféru a to nejen proto, že se jedná o první zápas hraný v SAP areně po letní přestávce. Domácí mají velkou fanouškovskou základnu, na konci sezóny 2010/11 vznikl projekt s názvem Fanprojekt ,který má sjednotit všechny fanoušky Mannheimu a hlavně zlepšit komunikaci s klubem. Fanoušci Mannheimu se mohou pochlubit dobře organizovaným kotlem, propracovanými choreografiemi i dobrými počty na výjezdech.

 

 

O klubu:

Adler Mannheim (Mannheimští orli) jsou hokejový tým hrající nejvyšší DEL. Byl založen 19. května 1938 jako Mannheimský ledový a bruslařský klub. Roku 1994 se přejmenoval na Adler Mannheim. Německým mistrem se stal v letech 1980, 1997, 1998, 1999, 2001 a 2007. Německý pohár vyhrál v roce 2003 a 2007. Tým sídlil téměř sedmdesát let na stadionu Eisstadion am Friedrichspark, až na začátku sezony 2005/06 se přestěhoval do nového stánku SAP Arena. (zdroj: Wikipedia)

 

oficiální stránky klubu: www.adler-mannheim.de

 

stránky fanprojektu:  www.adler-fanprojekt.de

 

choreografie: www.adler-fanprojekt.de/multimedia/bilder/choreos/

 

videa choregrafií:

http://www.youtube.com/watch?v=OLuCYdI0fyw

http://www.youtube.com/watch?v=xS2D0sFAB3Q&feature=fvsr

http://www.youtube.com/watch?v=-OC5i4dpszg&feature=related

 

 

Pozvánka na facebooku.

 

Informace o ceně, odjezdu, přihlašování apod. naleznete v sekci výjezdy.Tento článek najdete na Fanklub HC Slavia Praha
http://www.sesivani.com

Adresa tohoto článku je:
http://www.sesivani.com/modules.php?name=News&file=article&sid=424