Informace k prodeji vstupenek na domácí zápas s Kometou Brno!
Datum: 27.09.2011
Téma: Informace od fanklubu


V článku naleznete informace k prodeji vstupenek do sektorů fanklubu (106 a 107) na domácí zápas s Kometou Brno (pátek 14.10. od 18:10 v O2 aréně). Doprodej vstupenek do kotle bude probíhat o přestávkách na domácím zápase s Pardubicemi -  k dispozici už je pouze 50 vstupenek! Kdo dřív přijde, ten dřív bere!Do Prahy znovu přijede velké množství fanoušků z Brna a Moravy a zdá se, že zvýšený zájem je i mezi námi slávisty! Pořiďte si proto vstupenku co nejdříve!

Stejně jako v loňském roce bude vstupenky do kotle na tento zápas distribuovat pouze fanklub na předchozích domácích zápasech! Volný prodej v podnikové sběrně v sídle SAZKA, a.s. není na tento zápas otevřen - do prodejny nemá smysl jezdit, vstupenky do kotle tam na tento zápas neseženete! V den utkání bude prodej u pokladen O2 areny pouze v případě, že se kapacita sektorů nevyprodá dříve - doufáme, že se tak nestane!

Pro jistotu upozorňujeme, že místa v sektorech fanklubu 106 a 107 jsou primárně určena k stání. 

Předprodej vstupenek začíná již na domácím zápase s Litvínovem! Vstupenky budou v prodeji o každé druhé přestávce při domácích zápasech (Litvínov, Plzeň, Pardubice) za sektory 106 a 107. V současné chvíli je k dispozici už pouze 50 vstupenek! Cena jedné vstupenky je klasicky 100Kč.

Nenechme se ani letos zahanbit moravským nájezdem! Není stanoven limit vstupenek na osobu, ale zároveň si vyhrazujeme právo neprodat vstupenku lidem, kteří nebudou mít červenobílé barvy, pražský občanský průkaz nebo kartičku fanklubu. Rozšiřte tyto informace mezi další slávisty!

Zároveň vy, kteří nechodíte do kotle, si také co nejdříve pořiďte vstupenky, preferujte sektory 101 - 105 a 108 - 112! Vstupenky lze zakoupit přes předprodejní síť Sazkaticket. Tam lze zakoupit vstupenky i na všechny další domácí zápasy!Tento článek najdete na Fanklub HC Slavia Praha
http://www.sesivani.com

Adresa tohoto článku je:
http://www.sesivani.com/modules.php?name=News&file=article&sid=444