Objednávejte trička fanklubu!
Datum: 09.01.2013
Téma: Informace od fanklubu


I v letošní sezóně bude fanklub vyrábět a prodávat trička s logem fanklubu. Trička fanklubu budou k dostání pouze na objednávku, doba pro objednávky je omezena! Vybavte se na konec sezóny a play off! Doplněna ilustrační fotka (letos bude logo o něco větší)!Trička je letos možné objednávat ve dvou barevných variantách - červené a černé, obojí s logem fanklubu na hrudi (rozměr 26 x 11 cm). Trička jsou kvalitní - 100% bavlna, u pánských je gramáž 195g/m2, u dámských 165g/m2. Cena jednoho trička je 250Kč.

Trička lze objednat pouze na emailu: fanklub@sesivani.com, do předmětu uvádějte heslo "tričko". Do objednávky je třeba uvést:
 

  • Jméno a příjmení
  • Telefon
  • Typ trička: pánské nebo dámské
  • Barvu trička
  • Velikost trička (XS-S-M-L-XL - dámská, XS-S-M-L-XL-XXL-XXXL - pánská)

 

Trička lze objednávat do pátku 1.2.2013! Objednaná trička budou k vyzvednutí na domácích zápasech s Kladnem (pondělí 18.2.) a Libercem (úterý 19.2.) za kotlem (mezi sektory 106  107). Platba za trička bude vybírána při převzetí trička. Na pozdější reklamace ohledně velikostí nebude brán zřetel. Trička mohou objednávat nejen členové fanklubu!Tento článek najdete na Fanklub HC Slavia Praha
http://www.sesivani.com

Adresa tohoto článku je:
http://www.sesivani.com/modules.php?name=News&file=article&sid=625