Nová sezóna začíná
Datum: 22.07.2013
Téma: Informace od fanklubu


Více než čtvrt roku dlouhá pauza mezi sezónami je u konce! Už za tři dny, ve čtvrtek 25. července, vyjede hokejová Slavia na led k prvnímu přípravnému zápasu!Minulá sezóna byla pro hokejové slávisty jako sen. V základní části mnohými podceňovaný tým skončil o skóre na druhém místě a po konci sezóny si sešívaní zaslouženě připsali svou sedmou extraligovou a druhou bronzovou medaili.

 

Ve čtvrtek začneme cestu novou sezónou, snad ještě úspěšnější. A je na nás, abychom dokázali, že jestli se v ní můžou na něco hráči spolehnout, budeme to my, fanoušci!

 

Prvním soupeřem bude bratislavský Slovan, účastník ruské KHL. Těžko předem odhadnout, kolik fanoušků ho přijde na zápas podpořit. V Praze je velké množství Slováků a Slovan má navíc dobré vztahy s Kometou Brno, takže se dá čekat, že určitě dorazí někdo z těch, kteří v Praze žijí a pracují (ale na obojí samozřejmě nadávají). Na nás je zajistit, že ať dorazí Slovan podpořit kolik chce fanoušků, budeme to my, kdo bude v Edenu doma!

 

Pojďme tedy  ve čtvrtek Slavii podpořit v co největším množství. Pojďme ukázat, že pro nás není rozdíl mezi přátelským zápasem a play-off! Že nechodíme na soupeře nebo na úspěchy, ale na Slavii! Pojďme přivítat v sešívaném dresu (staro)nové posily – Jardu Bednáře, Adama Svobodu, Davida Šticha nebo Juraje Valacha! Pojďme podpořit mladé hráče, kteří dostanou v přípravě určitě prostor! A v neposlední řadě pojďme zpátky doma přivítat dvě bývalé opory sešívaných – Míšu Vondrku a Kopra, kteří oblékají dres Slovanu Bratislava. První zápas sezóny by měl být lákadlem sám o sobě! Tak to pojďme ve čtvrtek dokázat!

 

 

Kdo nechce, hledá důvody, kdo chce, hledá způsoby!!!Tento článek najdete na Fanklub HC Slavia Praha
http://www.sesivani.com

Adresa tohoto článku je:
http://www.sesivani.com/modules.php?name=News&file=article&sid=646