Bonus pro vítěze kilometrovníku
Datum: 01.10.2013
Téma: Informace od fanklubu


Fanklub ve spolupráci s klubem připravil malý bonus pro vítěze kilometrové soutěže ve výjezdech, která tradičně probíhá již několikátou sezónu. Stávající ceny se nemění. Vítěz ale navíc ke stávajícím cenám, získá výjezd v týmovém autobusu společně s hráči A-týmu na poslední venkovní utkání sezóny a zažije i atmosféru kabiny před utkáním. 

Díky výše uvedené skutečnosti bude soutěž zkrácena do předposledního venkovního kola, tj. 4.2.2014 ve Zlíně.Pro pořádek uvádíme přehled cen a podmínky soutěže, které standartně najdete v sekci výjezdy na sesivani.com: 

Kilometrovník

Členům fanklubu, kteří se účastní výjezdů, jsou na konto započítávány kilometry, které odpovídají vzdálenosti mezi Prahou a místem výjezdu. První tři členové s největším počtem kilometrů před 48.kolem základní části získají tyto ceny:

  • místo: permanentní vstupenka na následující sezónu zdarma, členství ve fanklubu na následující sezónu zdarma, výjezd s hráči autobusem na utkání 48.kola základní části extraligy, Plzeň - Slavia 25.2.2014
  • místo: permanentní vstupenka na následující sezónu zdarma, jeden výjezd na extraligový zápas dle vlastního výběru zdarma
  • místo: permanentní vstupenka na následující sezónu zdarma


Tento článek najdete na Fanklub HC Slavia Praha
http://www.sesivani.com

Adresa tohoto článku je:
http://www.sesivani.com/modules.php?name=News&file=article&sid=665