Rodinný výjezd podruhé aneb mikrobusem na led nováčka
Datum: 15.12.2008
Téma: Reportáže z výjezdů


Napodruhé už byla výprava na výjezd do Bolky početnější, a tak jsme tam mohli vyrazit mikrobusem. Sraz jsme si dali ve tři hodiny u Edenu, byla i možnost nástupu na Čerňáku. Hned ze školy jsem zamířila Nad Led na oběd, nikdo z fans tam nebyl, tak se mojí maličkosti ujal sám Čudla. Po hodinovém výslechu jsem už ani nevěděla, co studuju a proč :-D. Kolem třetí dorazili Fáfa s Janičkou a Janištou, takže mi dělali společnost oni, než jsem běžela k parkujícímu mikrobusu zabrat místa. Pomalu jsme se začali scházet, poslední dorazili Ála s Kájím, pak už jsme se nalodili a vyrazili od Edenu na Čerňák, kde se naše řady měly rozrůst.


Už od začátku panovala dobrá nálada. S Janištou jsme probíraly všechno možný a když na Čerňáku nastoupili Masakr, Maki, Jainie, ws a ještě někdo, tak nebylo pochyb, že to zase bude hodně hustý. A taky že bylo. :-D Ws ze svého cestovního batůžku vytáhl litrovku rumu, která okamžitě začala kolovat, kdosi přidal flašku jahodovýho? Jelzina, ovšem tohoto pití se ujal Masakr, no neříkám vůbec, že na jeden zátah padlo půl flašky, ale nevadí, Masakr je prostě kanál :-D. Nálada v buse byla fakt super, padalo plno vtípků a jako obvykle nemůže být řeč o nudě, všichni jsme se těšili na hokej a doufali jsme konečně v plný počet bodů.

Do Bolky je to kousek, takže za chvíli nás město přivítalo. Zaparkovali jsme blízko haly a vydali jsme se pro lístky. Chvíli jsme stáli venku, Masakr se stačil seznámit s obsluhou u občerstvení, čehož jsme potom notně využívali, protože kdy jindy dostat svařáček zadarmo :-D. Nahrnuli jsme se do sektoru ještě v době rozbruslení. S bubnama jsme se uvelebili hned u zábradlí, ale brzy jsme pochopili, že to není zrovna ideální místo. Se začátkem třetiny se totiž ukázalo, že fandit se moc nebude a tím, že byly bubny dál od lidí, tak se to ještě podporovalo. Po inkasování prvního gólu se to ještě zhoršilo a ani srovnávací gól moc neřešil.

O přestávce nás Masakr zásobil svařáčkem, sám samozřejmě nezůstával pozadu. Na druhou třetinu jsme se s bubnama přesunuli do první řady na sedačky, abychom byli blíž ostatním. Masakr nám každé přerušení ukázal něco ze svého tanečního umění a vůbec jsme se dobře bavili. Zlepšení se dostavilo i ve fandění, ale opravdu jen o malinko procent, ovšem na ledě už jsme viděli i bojovnost našich hráčů, kteří sice nijak nepřehrávali domácí, ale šli za vítězstvím. O druhé přestávce jsme se opět posilnili a taky zahřáli svařáčkem, jelikož byla kosa i v hale. Ve třetí třetině opět fandění nic moc, ale všem vytrvalým patří dík ;-). Konečný výsledek byl pro nás po dlouhé době opět tříbodový, takže si Masakr mohl dát děkovačku, dokonce ji ani nespletl :-D.

Ovšem nejen to pozitivní si vezeme z Bolky. Bohužel během děkovačky a po ní došlo k incidentům s domácími fans a následně pořadateli. Masakr byl vyvlečen z haly dost nevybíravým způsobem jen za to, že se bránil a ani venku nebyl klid. Jeden z pořadatelů vyjádřil svůj „osobní problém“ k Masakrovi. Naštěstí nás doprovázel houf příslušníků, ovšem jen uklidnili situaci, nehodlali ji řešit tím, že pořadatele, co tam evidentně Masakra napadal, ne že by v tom byl Masakr úplně nevinně, ale i tak, nějakým způsobem zpacifikovali…Holt lidi jsou různý. Po tomto incidentu jsme se přemístili za halu, kudy vycházeli hráči, gratulovali jsme jim k vítězství a bodům, s některými pokecali, Adam nás opět nezklamal, Káca překvapil svojí řidičskou show :-D a mohli jsme jet domů.

Maki a Jainie jely zpět autem se Starým Maki. Ostatní jsme opět nasedli do mikrobusu a vydali se zpátky do Prahy. Masakr nečekaně znovu řádil, alkoholový maraton zvládl na jedničku a bez nehod :-D. Maki nám psala, ať pak dorazíme na Kovku, tak jsme řešili, kdo jde, probírali jsme i choreo, co nám poslali sparťanští fanoušci, jelikož další bitva měla být bitva o Prahu, tedy pražské derby. Netrvalo dlouho a s jednou zastávkou na benzině jsme byli na Čerňáku, kdo jel na Kovku, vystupoval, ostatní jsme jeli dál k Edenu, kde jsme se rozloučili. S Álou a Kájím jsme ještě brali do auta Charlie Vaňka, vzali jsme to přes Meckáč, jelikož jsme s Kájím měli fakt obří hlad:-D. Charlie vystoupil na Opatově a my pokračovali dál do Jirčan, kde jsme ještě stihli zkouknout Dohráno a pak už hurá do postele.

Klady výjezdu: Vypravený výjezd, dostatek svařáčku a konečně tříbodový zisk

Zápory výjezdu: Konflikt s domácími fans, nedostatek rumu (litrovka padla dost rychle :-D)

Maskot výjezdu: Masakrrrr :-DTento článek najdete na Fanklub HC Slavia Praha
http://www.sesivani.com

Adresa tohoto článku je:
http://www.sesivani.com/modules.php?name=News&file=article&sid=67