HOKEJOVÍ FANOUŠCI SE SEŠLI V PRAZE
Datum: 11.07.2008
Téma: Články fanoušků


Praha - Hokejoví fanoušci nejen z celé České repupubliky, ale i třeba z Polska se sešli v Praze.

Areál fotbalového klubu v pražských Klánovicích patřil po čtyři dny hokejovým fanouškům. Od čtvrtka až do neděle se tu konal již 12. ročník hokejových fandů. Letošní ročník pro své kolegy fanoušky připravili zástupci fanklubu Mistrovské HC Slavia Praha.

Na sraz dorazilo zhruba 200 fandů. Každý z extraligových klubů na něm měl své zástupce, účastnili se ho ale například i fanoušci z Kolína, Berouna, Havířova nebo polské Osvětimi. Fanoušci mezi sebou po celý sraz soutěžili v různých turnajích, jako např. v nohejbale nebo petangu. Páteční večer jim okořenil připravený minifestival, na kterém zahrála Zpětná Vazba, Message, Votchi, nebo skupina Five O'Clock Tea. Ta svůj koncert odehrála v dresech některých extraligových a prvoligových klubů. Celou akci završil fotbalový zápas mezi výběry Čech a Moravy a tzv. souboj bubeníků, ve kterém zvítězil znojemský fanoušek s přezdívkou Bodlina.

Již tradiční akce se zrodila před dvanácti lety ve Vsetíně. Tehdy ještě jako soukromá oslava narozenin. Každým rokem se však akce rozrůstá a přijíždí na ní čím dál více fandů. V pořadatelství se každým rokem střídají fankluby z Čech a Moravy. Příští ročník se tedy uskuteční v Brně, nebo Ostravě. O konečném pořadateli se rozhodne v nejbližší době.

Tento článek najdete na Fanklub HC Slavia Praha
http://www.sesivani.com

Adresa tohoto článku je:
http://www.sesivani.com/modules.php?name=News&file=article&sid=9