Reportáže z domácích zapasů
Reportáže z domácích zapasů V nájezdech byl šťastnější Mensator
08.04.2009 | Marťas | 1906x zobrazeno
k zápasu z 07.04.2009: HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary 1:2n
Karlovy Vary získaly první zápas v Praze. Smazaly tak ztrátu z druhého duelu na karlovarském ledě, který prohrály rozdílem pěti, ku jedné. Západočeši v utkání, ve kterém kralovaly zejména obrany vedli jedna – nula. Slávisté však v závěru dokázali srovnat krok. V prodloužení gól nepadl a tak zápas putoval k nájezdům. „Měl jsem vnitřní pocit, že by to dnes na penalty nemuselo vyjít," povídal po třetím finále Jaroslav Bednář. Jeho předtuchy se potvrdily.  Z vítězství se radovali hosté.
Reportáže z domácích zapasů Slavia se poprala o finále
29.03.2009 | Marťas | 1839x zobrazeno| 2 komentáře | Skóre: 4.66
k zápasu z 27.03.2009: HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň 6:5n
Zápas jako z NHL. Zvraty, napětí, bitka, gól v poslední sekundě, nájezdy, to vše nabídl pátý semifinálový duel mezi Slavií a Plzní. Domácí v utkání vedli už čtyři – jedna. Plzni se však podařilo vyrovnat a další vedení Slavie, tentokrát o gól smazal Martin Straka v poslední vteřině utkání. Zápas i přes množství šancí dospěl až do samostatných nájezdů. Zkušení hráči jako Jaroslav Bednář nebo Martin Straka neskórovali. V poslední sérii poslal na nájezd Vladimír Růžička svého syna a ten jako jediný proměnil. Slavia slaví postup do finále.
Reportáže z domácích zapasů Senzační obrat na Slavii rozjel Doležal
22.03.2009 | Marťas | 1674x zobrazeno | Skóre: 3
k zápasu z 21.03.2009: HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň 6:5
Slavia se vrací do semifinálové série s Plzní. I v druhém zápase to s ní vypadalo bledě. Pak ale zabrala Růžičkova mašina a ze stavu 1:3 dovedla zápas do vítězného konce. Díky čtyřgólové poslední třetině Slavia zvítězila 6:5 a sorvnala stav série na 1:1.
Reportáže z domácích zapasů Ostře sledovaný výrok videorozhodčího sebral Slavii poslední vítr z plachet
22.03.2009 | Marťas | 1673x zobrazeno
k zápasu z 20.03.2009: HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň 0:6
První semifinále slibovalo bitvu, která se jen tak nesmaže z paměti fanoušků a skutečně tomu bylo tak. Ovšem nebylo to díky okouzlujícímu hokeji, ale díky spornému momentu ze čtrnácté minuty. Po střele Slobody byli Slávisté přesvědčeni, že se jedná o gól. Videorozhodčí byl však odlišného názoru a gól následně nebyl uznán s vysvětlením, že ho nebylo dosaženo. Plzeňští v tu chvíli vedli již tři – nula. Pak hosté přidali ještě tři branky a v Praze získali za výhru šest – nula první semifinálový bod.
Reportáže z domácích zapasů Slavia vlétla do utkání a srovnala stav série
05.03.2009 | Marťas | 1732x zobrazeno | Skóre: 5
k zápasu z 05.03.2009: HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel 3:2
Stav čtvrtfinálové série je srovnán. Oba týmy získaly v Praze po jednom vítězství. Slávisté vlétli do utkání aktivněji a během dvou a půl minuty už vedli o dvě branky. Nakonec utkání vyvrcholilo drobným dramatem, když hosté dostali několik minut před koncem přesilovku pět na tři a necelou minutu před koncem dokonce snížili na nejtěsnější rozdíl. To ale bylo vše a domácí pro tento zápas svou svatyni uhájili.
Reportáže z domácích zapasů Vítkovice mají první skalp z Prahy
04.03.2009 | Marťas | 1674x zobrazeno
k zápasu z 04.03.2009: HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel 1:5
Slavia jako vítěz základní části narazila v prvním utkání na rozjeté Vítkovice. Tým, který si v předkole lehce poradil s Bílými Tygry, přehrál zejména v poslední části i pražský tým. „Nebyli jsme schopní se střelecky prosadit, i když šance jsme si vytvářeli,“ hodnotil utkání Jiří Kalous.
Reportáže z domácích zapasů Slavia udolala Třinec, Bednář dál kraluje
16.02.2009 | Marťas | 1859x zobrazeno
k zápasu z 15.02.2009: HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec 5:4
Slavia přivítala na svém ledě Třinec. V na trestné minuty bohatém zápase si Jaroslav Bednář připsal již dvacátý druhý zápas do své série. Velký večer také zažil Lukáš Špelda, který ještě loni hájil barvy Šumperka. Připsal si totiž svůj první extraligový gól v kariéře. Třinecký Vojtěch Polák si sice do statistik zapsal hattrick, na Slavii to ale nestačilo a ta si zapsala tříbodové vítězství. Vyhoupla se tak opět na první místo, odkud odsunula Pardubice, které prohrály ve Zlíně.
Reportáže z domácích zapasů Bednář vytvořil rekord, z vysokého vítězství se však radovali tygři
16.02.2009 | Marťas | 1873x zobrazeno
k zápasu z 13.02.2009: HC Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec 1:7
Slavia vstoupila do utkání lépe. Roman Červenka otevřel skóre zápasu a druhou asistenci si připsal Jaroslav Bednář, který tímto bodem vytvořil nový rekord v počtu zápasů za sebou alespoň s jedním bodem. Milník Bednářovi však brzy zhořkl. Postupně se Tygři rozjeli a zastavili se až s koncem zápasu. To už na multifunkční kostce nad ledem svítil stav 1:7.
Reportáže z domácích zapasů Micka si zastřílel, Slavia přejela Karlovy Vary
27.01.2009 | Marťas | 2406x zobrazeno| 1 komentář | Skóre: 5
k zápasu z 25.01.2009: HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary 7:3
„Tomáš Micka“ znělo vysočanskou O2 Arenou. Už po osmi minutách byl v karlovarské brance náhradník Sáblík. Zaslouženou hvězdou utkání byl vyhlášen slávistický útočník Tomáš Micka. Ten Karlovarským zasadil pořádný úder – čtyři branky a k těm přidal ještě asistenci.
Reportáže z domácích zapasů Bitvu o Prahu rozhodl Beránek, Slavia bere 2 body
20.01.2009 | Marťas | 2392x zobrazeno| 1 komentář | Skóre: 4
k zápasu z 18.01.2009: HC Slavia Praha - HC Sparta Praha 4:3p
Lépe strávený nedělní podvečer si pražští hokejoví fanoušci přát nemohli. Hala téměř zaplněná, dramatické utkání, bitka jako z NHL. To všechno bylo 83. derby pražských S. Jaroslav Bednář se po nemoci vrátil do sestavy Slavie a ta ovládla zejména začátek utkání. Sparta však v závěru dokázala smazat dvoubrankový náskok domácích. Derby v prodloužení rozhodl slávistický kapitán Beránek.
Předchozí stránkaNovější články Články 31 - 40 / 54 Starší článkyNasledující stránka